Możliwości współpracy, galerie zdjęć

 • sprzedaż profili i akcesoriów systemu KANYA
 • cięcie na wymiar, wiercenie, gwintowanie pod złączki
 • przygotowanie konstrukcji wg projektu przedstawionego przez klienta
 • projektowanie konstrukcji wraz z wykonaniem
 • możliwość wykonania rozwiązań kompleksowych przy użyciu profili konstrukcyjnych KANYA w dziedzinie projektowania linii podajników,taśmociągów, obudów maszyn z systemem zabezpieczeń itp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z naszymi doradcami.

Oferta przedstawiona poniżej to główne obszary naszej działalności. Podejmujemy się praktycznie każdego zadania, sprawiając, że każdy klient wychodzi od nas w pełni usatysfakcjonowany.

Nie musisz być specjalistą by zlecić nam do wykonania konstrukcję!

Wystarczy prosty odręczny szkic lub opis tego co chcesz uzyskać a my zajmiemy się resztą:

 • Dobierzemy profile i akcesoria,
 • Przedstawimy do akceptacji,
 • Wykonamy.

Na Twoje życzenie wykonamy również dokumentację czy też wizualizację – wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Możliwe jest również dostarczenie nam własnej dokumentacji w formie elektronicznej – posiadamy oprogramowanie CAD 2D i 3D co sprawia, że współpraca z nami jest bardzo efektywna.

Zobacz także...
 • Balustrada Protection

  Oferowane przez nas balustrady to doskonały przykład połączenia aluminium oraz szkła, które w głównej mierze poprawia bezpieczeństwo w miejscu gdzie są one ustawione. Jednocześnie zwiększa estetykę miejsca oraz niewątpliwie, poprzez swoj wygląd, nadaje otoczeniu wyjątkowy charakter. Wszystkie niezbędne informacje znajdą Państwo w folderze informacyjnym (format PDF) umieszczonym w dziale Pliki do pobrania.

  więcej »
 • Wyposażenie szpitalne

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu modułowy system aluminiowy o nieograniczonych możliwościach. Posiadamy bogaty wybór różnych urządzeń o dowolnych wymiarach do zastosowania w służbie zdrowia. Asosrtyment Tabal KANYA to ponad 150 różnych profili i rur, wzbogaconych o 1500 akcesoriów. Gwarantujemy opatentowane systemy prostych i szybkich połączeń.

  W skład naszej oferty wchodzą:

  • PVS® — system profili i połączeń dla rozwiązań konstrukcyjnych tworzonych na wymiar.
  • RVS® — system połączeń rurowych do ruchomych zastosowań.
  więcej »
 • Zabudowy, przegrodzenia, wygrodzenia, ścianki działowe

  Bardzo często zdarza się, że z posiadanej powierzchni biurowej, magazynowej czy też produkcyjnej potrzebujemy wydzielić jakiś obszar (z bardzo różnych względów). Profile KANYA wraz z wypełnieniami doskonale nadają się do zabudowywania pomieszczeń użytkowych, zarówno hal produkcyjnych jak i pomieszczeń biurowych. Możemy przy tym (lecz nie musimy) zapewnić stały dostęp wizualny do wygrodzonej części. System KANYA oraz pozostałe elementy i akcesoria doskonale się do tego nadają. Wykonujemy przegrodzenia stanowisk roboczych, kabiny w sanitariatach w budynkach użyteczności publicznej, zabudowy szatni, przenośne ścianki oddzielające stanowiska robocze, zabudowy ekspozycyjne – witryny (m.in. apteki, sklepy). Jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązania w tym zakresie (łącznie z meblami). W konstrukcjach tego typu możliwe jest wbudowanie drzwi przesuwnych lub uchylnych oraz zastosowanie profili i wypełnień w dowolnym kolorze tak, by wpasować się w wystrój wnętrza. Oferujemy również podświetlenia witryn (w tym LED-owe podświetlenia grawerowanych elementów co doskonale sprawdza się jako elementy reklamowe i ekspozycyjne).

  System KANYA umożliwia również zabudowy samochodów do zadań specjalistycznych.

  Przykłady realizacji:

  więcej »
 • Zabudowy basenów

  Odpowiadając na współczesne zapotrzebowanie rynku, oddajemy w Państwa ręce nowoczesne i spełniające najwyższe standardy zabudowy basenów. W zależności od potrzeb i oczekiwań, wykonujemy zabudowy basenów na wymiar, będąc w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania naszych Klientów. Produkowane przez firmę TABAL zabudowy basenów realizowane są w oparciu o prowadnice, polecamy jednak również zabudowy basenów w postaci przestawianej.

  Zabudowy basenów spod znaku KANYA to obiekty co najmniej dwuczęściowe / dwusegmentowe. Wszystko to sprawia, że Klient otrzymuje produkt najwyższej jakości, spełniający nawet najbardziej surowe normy bezpieczeństwa, a przede wszystkim produkt taki, jaki Klient sobie życzy.

  więcej »
 • Pomieszczenia socjalne

  Wykonujemy różnego rodzaju proste boksy, pakamery socjalne wydzielające pewną część z większego obszaru, które zapewniają swego rodzaju izolację od otaczających warunków (np. przechowywanie/wypisywanie dokumentów na hali produkcyjnej, spokojne rozmowy z kontrahentem w pomieszczeniu biurowym tak, by nie przeszkadzali nam pozostali pracownicy itp.).

  Przykłady realizacji:

  więcej »
 • Elewacje

  Wykonujemy różne rodzaje elewacji zewnętrznych, które wykorzystują w swojej budowie m.in. panele i żaluzje oraz łączą ze sobą szkło i aluminium uzyskując w ten sposób bardzo ciekawy efekt wizualny - jakże modny i popularny w dzisiejszych czasach, sprawiający, że budynek wygląda bardzo nowocześnie oraz zwraca na siebie uwagę, przyciągając wzrok przechodniów. Dużą zaletą stosowanych przez nas żaluzji jest znaczna ochrona pomieszczeń przed słońcem (taką możliwość mamy również stosując lustra weneckie).

  Przykłady realizacji:

  więcej »